O WAYOWAY to najwyższej jakości kosmetyki do wszystkich rodzajów włosów. Salony fryzjerskie, które pracują zgodnie z naszą ideą, stają się holistycznym miejscem odnowy biologicznej. Oleje, woski oraz emolienty pochodzenia roślinnego są kluczem do skutecznych zabiegów, które są przeprowadzane za pomocą naszych produktów. Naturalne ekstrakty i fitoproteiny zapewniają regenerację i połysk włosom. Dodatkowo stosujemy fitokeratynę, która odbudowuje strukturę włosów. Uwolnij swoją głowę od chemicznych kosmetyków, które mogą szkodzić Twojemu zdrowiu i otoczeniu!


Produkty:Htech shampoo

Usuwa zanieczyszczenia i pozostałości po produktach do stylizacji. Przygotowuje włosy w sposób optymalny do możliwych zabiegów technicznych. Może być stosowany na oporne włosy, nawet przed farbowaniem w celu osiągnięcia lepszych wyników.

Hmilk no stress

Ochronno-odżywcze mleczko do zabiegów technicznych naturalnie odbudowujące wiązania dwusiarczkowe.

Hypercolor

Używany z innymi produktami do koloryzacji bądź rozjaśniania dowolnego producenta pozwala na skrócenie procesu usługi nawet o 2/3 czasu oraz trwalsze utrzymanie koloru, uwydatniając odcienie. Chroni i odżywia włókno włosa, dając natychmiastowy efekt super jedwabistych włosów.

Hrestore

Keratyna bogata w składniki organiczne i aminokwasy. Jest uniwersalna i ma lekką konsystencję, pasuje do wszystkich typów włosów. Przeznaczona do silnej regeneracji i odbudowy struktury włosów.

Hbalance mask

Maska zakwaszająca przywracająca naturalne pH. Przywraca prawidłowy poziom pH oraz uszczelnia łuski włosa. Ma działanie intensywnie nawilżające , co sprawia, że włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują.

Hscreen

Tworzy barierę ochronną na skórze głowy. Zmniejsza wrażliwość skóry i zapobiega zaczerwienieniu. Dodatkowo odżywia dłonie osoby wykonującej farbowanie czy rozjaśnianie i chroni je przed zabarwieniem. Ma działanie jak ochronne rękawiczki.

Współpracujemy z:

+48 61 862 62 68

[email protected]

ul. Głogowska 173A

60-126 Poznań

pon.-pt: 8:00 - 16:00

sobota : 9:00 - 13:00

Copyright 2018 - 2021 by Agmar for Topfryz Group. Wszelkie prawa zastrzeżone.